Oferta grupy

Husqvarna

Husqvarna to kolejna marka w naszym portfolio, dla ludzi cieniących najwyższą jakość i profesjonalną obsługę. Dzięki wykorzystaniu maszyn Husqvarna nasze usługi osiągnęły kolejny poziom profesjonalizmu, dzięki czemu są Państwo jeszcze bardziej zadowoleni z naszych usług. 

Grupa Scarlett po ponad trzech latach starań i spłnieniu wyśrubowanych wymgań jakościowych, uzyskała autoryzację i status regionalnego dystrybutora marki Husqvarna, firmy z kilkuwiekową tradycją i doświadczeniem. Firma będąc jednym z najstarszych przedsiębiorstw na świecie może się poszczycić innowacyjnymi konstrukcjami, które w połączeniu z najwyższą jakością, prostotą obsługi i wyjątkową bezawaryjnością stawiają ją w czołówce światowych producentów. Firma nie zapomniała również o bezpieczeństwie swoich klientów i zapewnia przeszkolenie z obsługi sprzętu każdego nowego nabywcy.

Zapraszamy do naszego nowootwartego salonu przy ul. Grażyńskiego 14 w Bielsku-Białej, gdzie z przyjemnością zaprezentujemy Państwu nasze urządzenia.

Posiadamy również świetnie przeszkolony serwis urządzeń marki Husqvarna, gdzie po zakupie uzyskają Państwo fachową i profesjalną pomoc.


Husqvarna

Nasi klienci