Oferta grupy

Scarlett Trade to spółka, która działa nieprzerwanie od 1991 roku, prowadząc sprzedaż hurtową oraz detaliczną sprzętu Karcher, Husqvarna, Milwaukee, a także chemii przemysłowej. Tutaj można poznać aktualne trendy w branży maszyn i urządzeń przemysłowych.

Dysponujemy szeroką gamą produktów, dedykowaną nie tylko zakładom przemysłowym, ale również odbiorcom indywidualnym. Dodatkowo odpowiednio przeszkolony personel zapewnia doradztwo w trafnym doborze urządzeń do konkretnych potrzeb kupującego. Podejmujemy wszelkie działania, aby jak najlepiej poznać indywidualne potrzeby klienta, dlatego proponujemy demonstrację urządzeń na miejscu lub udostępniajmy zaplecze pokazowe w naszym centrum sprzedażowym.

Jesteśmy jednym z wiodącym dystrybutorów marek takich jak: 

Dbamy o najwyższy poziom usług, zapewniając gwarancyjny i pogwarancyjny serwis, czego wyrazem jest jakość potwierdzona nie tylko certyfikatem ISO 9001, ale przede wszystkim zadowoleniem dotychczasowych klientów. W ramach swojej działalności proponujemy bezpłatne pokazy urządzeń u Państwa w dogodnym terminie wraz z przeszkoleniem. 

Nasi klienci