Grupa Scarlett

Informacje o grupie

Scarlett jest grupą firm zależnych z obszaru szeroko rozumianego outsourcingu przemysłowego, skupiającą się na rozwiązaniach celowych wyłączających klienta z działań nie będącym jego "core business".

Początki Grupy Scarlett siegają roku 1986, w którym to powołana zostaje P.U.H. Scarlett Sp. Jawna będąca firmą dostarczającą wysokiej klasy rozwiązań technicznych dla przemysłu. Obecnie na sukces Grupy nieustannie pracuje zespół ponad pięciuset pracowników, wraz z kilkudziesięciu wyspecjalizowanymi doradcami, będącymi liderami z zakresu technologii przemysłowych. Ich działania koordynuje jednolity polski Zarząd podejmujący decyzje w zakresie poszczególnych obszarów aktywności, w tym kierunków ich rozwoju, oceny działań oraz alokacji zasobów. Przyjęta przez holding strategia pozwala na kompetentne i szybkie reagowanie na nieustające zmiany zachodzące na rynku, a także na elastyczne podejście do swoich Partnerów. 

Grupa Scarlett oferuje szeroki zakres rozwiązań, których wysoka jakość możliwa jest dzięki zastosowaniu:

  • najwyższej klasy urządzeń uznanych światowych marek,
  • wysokich kompetencjach kadry kierowniczej,
  • podnoszeniu kwalifikacji pracowników poprzez systemy szkoleniowe,
  • sukcesywnemu wykorzystaniu systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem pracy,
  • planowi nieustannego doskonalenia.

Wieloletnie doświadczenie firmy oraz zastosowanie nowoczesnych narzędzi pozwala Klientom grupy w efektywny sposób zwiększać skuteczność zarządzania własnym biznesem, a proponowana oferta cieszy się niezmiennym uznaniem wśród stale rosnącej liczby zadowolonych kontrahentów. 

Na sukces Grupy nieustannie pracuje zespół ponad pięciuset pracowników przy pomocy kilkudziesięciu wyspecjalizowanych doradców będących liderami z zakresu technologii przemysłowych. Ich działania koordynuje jednolity zarząd podejmując decyzje w zakresie poszczególnych obszarów aktywności, w tym kierunków ich rozwoju, oceny działań oraz alokacji zasobów. Przyjęta przez holding strategia pozwala na kompetentne i szybkie reagowanie na nieustające zmiany zachodzące na rynku, a także na elastyczne podejście do Partnerów. 

Wybierając Grupę Scarlett klienci mogą być pewni, że posiadają dostawcę usług i sprzętu gwarantujacego kompleksowy, a zarazem najwyższy poziom jakości obsługi.

Nasi klienci